درباره ما

شرکت کیا بهداشت در سال 1382 در شهرک صنعتی هشتگرد در استان البرز تاسیس و با تولید اولیه و محدود کرم و کرم پودر با برند پانا شروع به فعالیت نمود.

از سال 1386 وبا حضور برخی از مجرب ترین و متخصصین صنعت آرایشی بهداشتی کشور، شرکت کیا بهداشت به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی کشور تبدیل شده ،به طوری که علاوه بر حضور در بازار داخلی ، شاهد حضور محصولات پانا در بازارهای صادراتی و کشورهای همسایه نیز می باشیم.

در حال حاضر پانا با بیش از 40 نوع محصول، با جدیدترین فرمولاسیون و بهترین مواد اولیه وبا همکاری شرکتهای معتبر اروپایی پوشش کاملی را جهت رفع نیازهای اقشار مختلف جامعه ایرانی ایجاد کرده است.

تولید محصولات در کیا بهداشت:

فرآیندهای تولید با تهیه مواد اولیه مصرفی از بهترین تامین کنندگان جهان شروع شده و با نگهداری و انبارش مناسب و تحت شرایط استاندارد ادامه می یابد و سرانجام ساخت و عرضه محصولات با استفاده از آخرین تکنولوژی و استانداردهای داخلی و اروپایی انجام می پذیرد.

جهت نیل به اهداف فوق،کنترل های کیفی به طور موازی در کنار کلیه فرآیندهای ذکر شده بالا توسط واحدهای مجزای آزمایشگاه فرمولاسیون، آزمایشگاه شیمی، آزمایشگاه دستگاهی و آزمایشگاه میکروبیولوژی بطور دائم انجام می گیرد.

با توجه به لزوم اجرای استانداردها ، تولید محصولات مختلف مانند رنگ مو، ژل آنتی باکتریال دست و تولید انواع کرم در فضاهای جداگانه و مجزا صورت می پذیرد.

در کنار فعالیتهای جاری،امور تحقیق و توسعه از اولویت های شرکت بوده به طوری که چندین مقاله پژوهشی و بالینی حاصل این فعالیت های تحقیقاتی می باشد:

1-

2-اثر درمانی مقایسه ای آلوئه ورا و کالاندولا افیسینالیس در درماتیت ناشی از کهنه بچه ها.

3-بررسی کارایی و ایمنی کرم آلوئه ورا و روغن زیتون در بهبود زخم های مزمن و مقایسه آن با کرم فنی توئین.

برای بیش از یک دهه تلاش و فعالیت، هدف ما یک چیز است :

زیبایی توأم با حفظ سلامتی

ما متعهد به انجام این مأموریت می باشیم.